Registrace Můj účet

Odhlásit

NOVÉ PREMIÉRY V CINEMA CITY OD 6. ŘÍJNA

Náš tip06/10/2016

První říjnový čtvrtek přináší opět čtyři skvělé filmy. Že je Kohák dobrý jen v reklamách? Mrkněte na jeho hlavní roli ve filmu Tomáše Vorla. Krásnou Emily Blunt si můžete vychutnat ve zfilmovaném knižním bestselleru z roku 2015 a charizmatického Kevina Spaceyho zase v roli, v jaké jste ho ještě neviděli! Filmaři nazapomněli ani na děti, pro které tu je skvělé fantasy. 

INSTALATÉR Z TUCHLOVIC
Komedie
Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později“, nebo na „uvidíme“. Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku...

DÍVKA VE VLAKU
Mysteriozní, Thriller
Co viděla?
Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje "Jess a Jason". Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. . Knižní bestseller roku 2015!

KUBO A KOUZELNÝ MEČ
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Buď statečný. Buď odvážný. Buď hrdina.
Umí vyprávět příběhy tak, že to bere dech. Tím je výjimečný Kubo, hlavní hrdina výpravného animovaného dobrodružství Kubo a kouzelný meč. Stejná schopnost zdobí i studio Laika, které stvořilo nejen jeho, ale i Koralínu a svět za tajnými dveřmi nebo Škatuláky. Kubo i Laika dokážou zavést své posluchače a diváky do dosud neprobádaných světů, svézt je na mohutné vlně fantazie a vrátit zpátky na zem obtěžkané nezapomenutelným zážitkem.

JÁ, KOCOUR
Fantasy, Komedie, Rodinný
Kevin Spacey, jak ho ještě neznáte...
Tom Brand je milionář a velmi úspěšný podnikatel na vrcholu své kariéry. Rodina si ho tak doma příliš neužije. Když si jeho dcerka přeje k 11. narozeninám kočku, Tom netuší, že ho čeká doslova životní změna. Po autonehodě se totiž ocitá v kočičím těle…

Celý program Cinema City Nový Smíchov 

Celý program Cinema City Plzeň Plaza

další novinky

Top