Registrace Můj účet

Odhlásit

NOVÉ PREMIÉRY V CINEMA CITY OD 22. ZÁŘÍ

Náš tip22/09/2016

Režisér Antoine Fuqua přináší na plátna kin vlastní moderní vizi klasického příběhu sedmi statečných, Krycí jméno Holec je drama z období Pražského jara, Woody Allen nám naservíruje dramaticky romantickou komedii a pro děti máme Čapí dobrodružství (neplést s Čapím hnízdem).

SEDM STATEČNÝCH
Akční, Western
Spravedlnost má své číslo
Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

KRYCÍ JMÉNO HOLEC
Napínavý snímek na motivy povídky nedávno zesnulého režiséra Jana Němce Italská  spojka se odehrává  mezi Prahou a Vídní v dramatickém roce 1968. Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, je rámcem pro moderní špionážní drama s milostnými motivy, jehož hlavní hrdinové jsou ve vypjatých společenských okamžicích postaveni před zásadní volbu mezi kolaborací a hrdinstvím. Fiktivní příběh se opírá o skutečné situace své doby i reálné osoby. (Falcon)

CAFÉ SOCIETY
Drama, Komedie, Romantický
Každého, kdo něco znamená... uvidíte v Café Society.
New York roku 1930. Bobby pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem, který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý prob-lém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. Odlétá do Hollywoodu, kde začne pracovat jako poslíček pro strýčka Phila, který je mocným agentem filmových hvězd. Vstupuje do světa opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků. Na první pohled se však zamiluje do strýcovy půvabné asistentky Vonnie. Problém je, že Vonnie má vážný vztah, takže se Ben musí spokojit s pouhým ka-marádstvím. Ale nic netrvá věčně, Vonnie se s přítelem rozejde a velmi rychle opětuje Benovy city. Jeho nabídku k sňatku však odmítá. Zlomený Bobby se vrací do New Yorku, kde začne pracovat s bratrem Benem, který si otevřel noční klub. Z Bobbyho se stává velmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z nejvyhledávanějších ve městě. Přestože Bobby stále miluje Vonnie, sblíží se s Veronikou, okouzlující dámou z vyšší společnosti. Svatba. Veroničino těhotenství. Benův život se zdá šťastný. Ale jen do toho večera, kdy do dveří Les Tropiques vstoupí Vonnie... (Bioscop)

ČAPÍ DOBRODRUŽSTVÍ
Animovaný, Komedie, Rodinný
Najdi své hejno
Čápi nosí děti… nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen. Když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku, musí Junior a jeho kamarádka Tulip (jediný člověk na Čapí hoře) doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf. Ve své zoufalé snaze závodí s časem, aby doručili své první dítě. Půjde o divokou a objevnou cestu, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

Celý program Cinema City Nový Smíchov 

Celý program Cinema City Plzeň Plaza

další novinky

Top