Registrace Můj účet

Odhlásit

NOVÉ PREMIÉRY V CINEMA CITY OD 20. ŘÍJNA

Inspirace20/10/2016

Tom Cruise je nesmrtelný a nestárnoucí, jeho Jack Reacher se vrací, i když to v názvu filmu sám popírá. Ponožky vám neztrácí vaše pračka ani manželka, jen takové podivné malé potvůrky, které se jmenují Lichožrouti. Znáte chlapce, který přežije pád z vysokého útesu? Louis Drax to dokázal!

JACK REACHER: NEVRACEJ SE
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriozní, Thriller
Motto: Neustupuj. Nevzdávej se. Nevracej se.
Obsah: Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, tvář Toma Cruise, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost z kohokoliv cokoliv vymlátit. Hrdina úspěšné knižní série Leeho Childa poprvé úspěšně vlezl na filmová plátna před čtyřmi lety a už tehdy bylo jasné, že to nebylo naposledy.

LICHOŽROUTI
Animovaný, Rodinný
Obsah: Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ponožkami se totiž živí! Na ploše dobrodružného příběhu dvou znepřátelených lichožroutských gangů je vykreslen svět podobný lidskému, nenásilně a s humorem vlastním spisovateli a básníkovi Pavlu Šrutovi, spoluautorovi scénáře a autorovi předlohy.

DEVÁTÝ ŽIVOU LOUISE DRAXE
Mysteriozní, Thriller
Motto: Odhalte tajemství
Obsah: Devítiletý Louis Drax jako zázrakem přežije téměř smrtelný pád. Psycholog Allan Pascal se snaží odkrýt podivné okolnosti chlapcovy nehody. Zároveň čelí zvláštním, temným náhodám, které sužují jeho život. Čím dál víc je vtahován do spleti záhad na hranici reality a fantazie…

Celý program Cinema City Nový Smíchov 

Celý program Cinema City Plzeň Plaza

další novinky

Top