Registrace Můj účet

Odhlásit

NOVÉ PREMIÉRY V CINEMA CITY OD 18. SRPNA

18/08/2016

Star Trek se opět vrací na plátna kin, stejně jako Zdeněk Troška do pohádkového světa. Taky ochutnáte špetku prachů, korupce a amerického snu. To vše přináší třiatřicátý týden do českých kin!

STRAŠIDLA
Komedie, Rodinný
Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy! Tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou hejkala Huga, který bydlí ve starém domě na kraji maloměsta. Rodina se má začlenit do světa lidí, začít pracovat, chodit do školy a hlavně vydělávat peníze na nájem. "Poutavě vyprávěný příběh vyprávěný současným jazykem o nadpřirozených bytostech má velký divácký potenciál u nás i za našimi hranicemi," říká režisér Zdeněk Troška.

Tip centra: TÝPCI A ZBRANĚ
Drama, Komedie, Válečný
Motto: Prachy, korupce i americký sen
Film byl natočen podle skutečného příběhu dvou přátel (Hilla a Tellera), čerstvých dvacátníků žijících během války v Iráku v Miami Beach, kteří se rozhodli plně využít málo známou vládní iniciativu umožňující malým firmám ucházet se o zakázky americké armády. Přes skromný začátek začali zanedlouho vydělávat velké peníze a žít na vysoké noze. Ale situace dvojici hlavních hrdinů přeroste přes hlavu ve chvíli, kdy se jim podaří získat zakázku v hodnotě 300 miliónů dolarů na dodávky zbraní afghánské armádě – ale jak později vyjde najevo, obchod, do kterého je zapleteno pár velmi pochybných lidí, nemá vůbec nic společného s americkou vládou. (Freeman Ent.)

STAR TREK: DO NEZNÁMA
Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Thriller
Za hranice známého vesmíru. Právě tam se vydává posádka lodi Enterprise v pokračování legendárního Star Treku. Spolu s nimi se tam vydal i „otec“ reinkarnované série J. J. Abrams, který dobrovolně předal režijní kormidlo kolegovi Justinu Linovi a spokojil se s rolí producenta. Kromě Lina, jenž je podepsaný pod nejúspěšnějšími díly série Rychle a zběsile, možná překvapí i jméno autora scénáře, jímž je skvělý britský komik Simon Pegg, jenž v sérii zároveň hraje Scottyho, hlavního inženýra Enterprise.
„Rozhodně jsem nepsal komedii,“ uklidňuje Pegg. „Humor ve scénáři vyplývá z rozdílných charakterů postav, především mezi trojicí Kirk, Spock a doktor McCoy to v tomhle směru dost jiskří. Velkým filmovým eposům většinou spíš ubližuje, když se berou moc vážně.“ A tohle říká člověk, který v díle s podtitulem Do neznáma nechal zničit celou loď Enterprise, její posádku rozprášil do všech koutů a část dokonce uvrhnul do zajetí. Tenhle velmi depresivní vývoj příběhu je důsledkem ambiciózní mise, v níž Federace vyšle Enterprise rozšířit hranice dosud známého vesmíru. Hned za nimi totiž číhá hrozba mocnější a větší než všechna protivenství, na která Kirk a jeho posádka dosud narazili. I když je první střet s Krallem a jeho vyspělými technologiemi úplně zdecimuje, budou se muset bleskurychle vzchopit. Jejich přemožitel má zálusk na celou Federaci a ta nemá bez Kirka sebemenší šanci. (CinemArt CZ)

Celý program Cinema City Nový Smíchov 

Celý program Cinema City Plzeň Plaza

další novinky

Top