Registrace Můj účet

Odhlásit

NOVÉ PREMIÉRY V CINEMA CITY OD 11. SRPNA

11/08/2016

Tento týden přináší svět filmu zprávu o tom, že nejlepší mejdan je ten poslední, další variaci na čelisti a animák, který vypráví o tajném světě našich mazlíčků.

MĚLČINY (Drama, Horor, Thriller)
Motto: Den na pláži přímo k sežrání
Obsah: V napínavém thrilleru Mělčiny se Nancy (Blake Lively) vydává osamoceně surfovat na odlehlé pláži. V průběhu surfování je napadena velkým bílým žralokem a zůstane uvězněna na moři jen nedaleko od břehu. Ačkoliv ji od přežití dělí pouhých 200 metrů, jejich překonání se ukáže být otázkou souboje dvou vůlí.

NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN (Drama, Komedie)
motto: Nejlepší mejdan je ten poslední
Obsah: Svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi se potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá s kosou. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Společně utečou z hospice s cílem pořádně si vyhodit z kopýtka u žít si ty nejbáječnější dny v životě. Taky kdy už jindy . . .

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ (Animovaný, Komedie, Rodinný)
Motto: Chcete vědět, co dělají vaši miláčkové, když nejste doma?
Obsah: Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků, stvořenou autory filmových hitů Já, padouch a Mimoni.

Celý program Cinema City Nový Smíchov 

Celý program Cinema City Plzeň Plaza

další novinky

Top