Registrace Můj účet

Odhlásit

NOVÉ PREMIÉRY V CINEMA CITY OD 1. ZÁŘÍ

01/09/2016

Pamatujete na Evil Dead od Sama Raimiho? Tenhle týpek letos produkoval nový horor. Bojte se! Naopak Steven Spielberg adaptoval krásnou dětskou knihu od Roalda Dahla no a česká kinomatografie přichází s thrillerem o vraždách taxikářů, které se skutečně staly.

SMRT VE TMĚ
Horor, Thriller
Tento dům vypadal jako snadný cíl, dokud nezjistili, kdo je uvnitř.
Tři bezohlední zloději se vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak...

OBR DOBR
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Svět je větší než si dokážete představit.
Příběh mladé dívky a laskavého obra známého jako Obr Dobr, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zajmout zlé lidožroutské obry, kteří pronikají do světa lidí. Adaptace knihy od britského spisovatele Roalda Dahla.

TAXI
Krimi, Thriller
Snímek Taxi 121 je českým thrillerem, inspirovaným skutečnými událostmi z roku 2014, kdy sériový vrah připravil o život tři pražské taxikáře. Oficiálně policie přičítá vraždy jedinému pachateli, který je však veřejnosti stále neznámý. Tragédie se stala impulsem k natočení thrilleru, který rychle vtáhne diváka do děje a nechá ho procítit celou škálu emocí od strachu, přes odvahu, až po naději. Film poodkryje divákovi nejen možný důvod, proč pachatel vraždil, ale především mu nabídne intenzivní příběh mladého manželského páru Matěje a Lucie (Filip Tomsa a Lenka Zahradnická), který se nevzdá ani ve chvíli, kdy už nemá před sebou prakticky žádnou budoucnost… Taxi 121 je celovečerním debutem mladého režiséra Dana Pánka, který předkládá svou verzi událostí, jež před dvěma lety otřásly českou společností. Zároveň má však ambice zaujmout i všechny diváky poctivých thrillerů.

Celý program Cinema City Nový Smíchov 

Celý program Cinema City Plzeň Plaza

další novinky

Top